Svatba na jižní Moravě

Svatba Břeclav: Místo, kde se sny stávají skutečností…
Dovolte nám, abychom vám uspořádali vaši vysněnou svatbu v srdci malebné Jižní Moravy, v zahradách Lichtenštejské hájovny. Našim cílem je uskutečnit vaše sny a proměnit váš svatební den v nezapomenutelný zážitek, který bude vzpomínkou na celý život. Taková bude svatba na jižní Moravě.

Svatba jižní Morava

Atmosféra, dokonalost a krásné prostředí, díky tomu bude Váš velký den na Hájence opravdu nezapomenutelným zážitkem pro Vás i pro Vaše nejbližší. Areál plný zeleně, stylové architektury i různých aktivit pohladí po duši. A to není vše. Naleznete zde i lanový park. V areálu Hájenky lze připravit svatbu od obřadu, focení, slavnostního obědu, přes odpolední organizovanou zábavu (máme k dispozici několik skvělých programů a to jak pro dospělé, tak i pro děti ) až po večerní rauty, muziku do ranních hodin.

Svatba jižní Morava

Svatby na jižní Moravě: lepší místo nenajdete

Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si nezávaznou schůzku. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy a vytvoříme pro vás ideální nabídku dle vašich představ. Společně vytvoříme svatební den, na který budete s láskou vzpomínat!
Zajišťujeme zábavu pro svatebčany a to jak pro dospělé, tak i děti na svatbě.

  • Programy pro dospělé a děti mohou být společné nebo rozdělené.
  • Kapacita našich zahradních prostor je až 250 osob.
  • Pro hosty zajišťujeme externí ubytování.

Svatba poblíž Lednice (Areál Hájenky se nachází v Lednicko – Valtickém areálu, 7 km od Lednice)
Svatba nedaleko Valtic (Areál Hájenky se nachází v Lednicko – Valtickém areálu, 6 km od Lednice)

Svatba na Hájence bude váš splněný sen

Každá svatba je jedinečná a my dbáme na individuální přístup ke každému páru. Vaše přání a vize jsou pro nás prioritou. Vaše svatba bude svatba snů na jižní Moravě.

SVATEBNÍ MENU

Již řadu let se u nás můžete přesvědčit o široké a velmi kvalitní nabídce našich služeb i našeho bistra La Foret a rozsáhlého cateringu. Snažíme se držet vyššího standardu.
Vzhledem k tomu, že je pro snoubence někdy obtížné sestavit svatební menu, připravili jsme nabídku, která vám usnadní výběr. Trendem posledních let je podávat večerní občerstvení formou rautu. Připravili jsme pro Vás několik kombinací. Neváhejte nás kontaktovat.

Máte zájem o svatbu? 

Volejte na telefon 776 736 747
Pište na email info@hajenkabreclav.cz

V případě jakýchkoliv dotazů, připomínek či speciálních požadavků se na nás neváhejte obrátit.