Bistro jižní Morava

V areálu Hájenka Parku se nachází i ( NE) kavárna a bistro La Foret s příjemným venkovním posezením a s možností zakoupení jak klasických, tak i zážitkových jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů, míchaných drinků, teplé i studené kuchyně. Kromě stálé nabídky nabízí bistro Břeclav i možnost cateringů. Bistro jižní Morava s posezením v lese disponuje také dětským hřištěm a lanovým parkem.

Bistro jižní Morava

Jsme bistro v lese. Bistro dvou tváří.
Můžete u nás natrefit na netradiční gastro zážitky jako je cappuccino s 22 karátovým zlatem, jídla spojená s nealkoholickým párováním nebo ochutnejte naše vyhlášené drinky.
Ale také u nás naleznete klasiku jako jsou hranolky a párek v rohlíku. Bistro jižní Morava je otevřeno po celou dobu otevírací doby lanového centra.
Oblíbené jsou i speciality na grilu. Grilujeme i rožníme kýty a to na objednávku pro skupiny, firmy, oslavy, svatby atd.

Bistro jižní Morava

Bistro Břeclav: dobroty pro náročné

Bistro La Foret je vyhlášeno svým příjemným venkovním posezením a to buď u stolů pod pergolou nebo v arabském stylu, ale také piknikově v trávě. Jsou zde připraveny také lehátka pro relaxaci a opalování. Ze všech koutů areálu vidíte na dětské hřiště, abyste mohli u drinku či Plzničky sledovat své ratolesti.

Bistro Valtice:
Bistro La Foret se nachází 6km od Valtic.

Bistro Lednice:
Bistro La Foret se nachází 7 km od Lednice.

Menu bistro La Foret