Svatba v přírodě

Panenská příroda, kouzlo architektury zašlých věků…

„V zahradách lichtenštejnské hájenky vládne duch bezpečí, harmonie a pocitu svobodného pohybu.”

Atmosféra, dokonalost a krásné prostředí, díky tomu bude Váš velký den na Hájence opravdu nezapomenutelným zážitkem pro Vás i pro Vaše nejbližší. Areál plný zeleně, stylové architektury i různých aktivit pohladí po duši.

V areálu Hájenky lze připravit svatbu od obřadu, focení, slavnostního obědu, přes odpolední organizovanou zábavu (máme k dispozici několik skvělých programů) až po večerní rauty, muziku do ranních hodin.

Zajišťujeme zábavu pro svatebčany a to jak pro dospělé, tak i děti na svatbě.

Programy pro dospělé a děti mohou být společné nebo rozdělené.

Kapacita našich zahradních prostor je až 120 osob, v případě nepřízně počasí nabízíme vytápěný/ klimatizovaný party stan. Pro hosty zajišťujeme externí ubytování. Svatba v přírodě v Lednicko-valtickém areálu. Nedaleko Lednice či Valtic  je ideální pro všechny snoubence.

SVATEBNÍ MENU

Již řadu let se u nás můžete přesvědčit o široké a velmi kvalitní nabídce našich služeb. Snažíme se držet vyššího standardu.

Vzhledem k tomu, že je pro snoubence někdy obtížné sestavit svatební menu, připravili jsme nabídku, která Vám usnadní výběr. Trendem posledních let je podávat večerní občerstvení formou rautu. Připravili jsme pro Vás několik kombinací. Neváhejte nás kontaktovat.

Máte zájem o svatbu? 

Volejte na telefon 776 736 747
Pište na email info@hajenkabreclav.cz

V případě jakýchkoliv dotazů, připomínek či speciálních požadavků se na nás neváhejte obrátit.